Melek Kumaş Boyama Kırlent

17:56 ÜMMÜ Er 3 Comments

 
 
 
Geçenlerde İnstagram'da paylaşmıştım ilk kumaş boyama tecrübemi. Sonuç bu kırlent oldu. İlk boyamam olduğu için ve stencil olmadığı için elimde, önce kağıtla şablon çıkarıp yaptım ama o çok sağlıklı olmadı. Daha sonra röntgenden şablon çıkardım, o fena olmadı ama çok çok beğendiğim söylenemez. Kumaş boyama da ilk tecrübem olduğu için, biraz bulaşmalar oldu tabi.
 
 
Kumaş baskı, boyama konusunda daha detaylı bir post hazırlamayı düşünüyorum, biraz daha tecrübe kazanmam lazım.

3 yorum:

Kurdela Tokalar

14:24 ÜMMÜ Er 3 Comments

 
Can sıkıntısından, bir gece masaisinden çıkanlar. Kendileri satışta. İlgilenenler mailden ulaşabilirler(ersumer24@gmail.com).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 yorum:

Vintage dekupaj resimleri

17:54 ÜMMÜ Er 1 Comments

Vintage seviyorum. Dekupaj boyama işlerinin boyama kısmı bana göre değil belki ama sonucta elde edilen ürünleri çok beğeniyorum. Onun için oldukça fazla dekupaj resimleri arşivim var. Kullanmak isteyen olabilir diyerek paylaşmak istedim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 yorum:

Resimsiz çerçeveler-3 (Müzikli kelebekler)

17:55 ÜMMÜ Er 7 Comments

 
 
Birkaç bilgisayar çıktısı, bir çerçeve ve sonuç. Aklımda daha başka bir fikir vardı ama tamamen spontane gelişti bu iş. Sonucu beğendim ama.
 
 
 

7 yorum:

Bu aralar

14:27 ÜMMÜ Er 3 Comments


 
 
 
Bu aralar koşturmacadan ve Beren'in büyüme kaynaklı üzerimden inmeyişinden kendime çok az zamanım kalıyor. Yoksa kafamda yine bir sürü şey var.
 
Mesela bu lavanta keselerinden yapıp yeni gardrobumuza koymak istiyorum.
 Beren'in dolabına bu kumaş sepetlerden yapmak istiyorum. 
 
Yine Beren'in odasına bu süslerden yapıp, asmak istiyorum.
 

 
 
Banyoma bu kumaş torbadan dikmek istiyorum.
 

 
Ve bu iki rengin beni delirttiği yerde yaşamak istiyorum. Bakınca bile içim huzur doluyor ya.

3 yorum:

Siyah manto

11:58 ÜMMÜ Er 6 Comments

 
 
 
 
 
 
Blogta bir sessizlik hakim. Bu boşluktan değil, elimdeki işin uzamasından malesef. Manto dikiyorum bu ara. Ne yalan söyliyeyim geçen sene bu zamanlar hatırlıyorum manto diken blogger arkadaşlarıma bakınca, benim için mucize gibi geliyordu. Aradan geçen süre zarfında kendimi iyi geliştirmişim doğrusu.
 
Manto bitmek üzere. Astarından pek memnun kalmadım sanırım bugün o değişecek. Düğmelerde dikildimi bitmiştir. Aslında gözüm hep mantolara, parkalara kayıyor ama bu elimde çok süründüğü için bu ara başka işler peşindeyim. Yine de bana belli olmaz. Şimdi yazarken buldum galiba: "Anladım ki ben son dakika insanıyım":)
 
 

6 yorum: