Doğum Günü Hazrılıkları-1

15:27 ÜMMÜ Er 4 Comments

 
 
Cumartesi günü için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Temamız çok farklı bişey olacaktı ama şuan için bu mümkün oldu. Bu defa fazla ağırlığın altına girdim sanırım ama elimden geleni yapmaya çalışacağım. Pasta, yiyecekler, kıyafetler, süsler hepsi benim elimden çıkacak.
 
Geçen sene süsleri unnado dan almıştım. Yiyecekleri ve pastayı da yaptırmıştım ama bu sene ben yapıyorum bakalım.
 
 

4 yorum:

Taş Rengi Snood

17:55 ÜMMÜ Er 10 CommentsSnood örme fikri uzun zamandır aklımda vardı. Atkıdan daha çok seviyorum snood'ları. Kullanımı da kolay, örmeside.

Taş rengi, bej en sevdiğim temel renkler arasında. Pembeyle de minik bi süs yapınca çok sevdim kendisini.


Biraz romantik havasına biraz dantel, biraz da romantik Paris eşlik etti.Bir de Fransız parfümü.


10 yorum:

Mango Gözlük

17:25 ÜMMÜ Er 0 Comments
İndirimlerde sömürülenlerden arta kalanlardan:) Bu ara gözlük takıntım var fena halde.
 
 
 
Kahve ve taba uyumuyla çok severek aldığım gözlüğüm.
 
 
 


0 yorum:

Siyah Kaban

17:40 ÜMMÜ Er 13 CommentsVe nihayetinde bitti. İlk diktiğim kaban oldu kendisi. Siyah kaşe kumaştan dikildi. Aralık 2012 104 numaralı model. Orjinalinde apoletler var ve ilik açılmış. Ben apoletleri yapmadım, ilik yerine de çıtçıt kullandım.
 
 
Hakim yakayı erkek yakadan daha çok seviyorum ben. Onun için bu modelde en çok hoşuma giden yakası oldu.İç astar olarak beyaz siyah tercih ettim.13 yorum:

Renkler ve tokalar

11:25 ÜMMÜ Er 0 CommentsRenkleri çok seviyorum. Bu ara ne kadar çok siyaha takılsamda, her daim renkli giyinmeyi severim. Tabi renkli takı ve tokaları da. Bunlarda en sevdiklerimden bazıları.
 
Agatha'lar biz üniveristedeyken çok modaydı. Şimdi pek gözüme takılmıyor. Seviyordum ve hala da seviyorum ben bu minik köpecikleri:)


Bu tokaları da Kızılay'dan tanesi 2,5 TL ya aldım ama Ulus'ta toptancılarda 12'li paketi 10 TL'di. Fiyat iyi ama ben 12 tane aynı tip tokayı napim dedim ve almadım. Bir kaç arkadaş beraber alınabilir tabi.

0 yorum: