Kareli şal

01:03 ÜMMÜ Er 6 Comments


Kareli kumaşı alma nedenim sadece ve sadece sehpama runner yapmaktı. 1 m aldım ama çok az bir kısmıyla runner yaptım. Geriye kalan kumaş ne olabilir diye düşünürken, şal yapmak aklıma geldi nedense. 

Üst: addax
Hırka:addax
Pantolon:mango
Ayakkabı:h&m
Şal:ben diktim
Bileklik:dreamcraftt
6 yorum:

Bardak kılıfı

00:53 ÜMMÜ Er 2 Comments


Kış geldi ve ben yine iplere bakıp bakıp mutlu olmaya başladım. Aslında örgü sabır gerektirdiğinden, pek bana göre değil. Ben başlayıp, bitirmeliyim hemen. Herşeyin suçlusu ipler yani:) 

Yine günahkar Pinterest'te gezerken ve bol bol da ip almışken, bardak kılıflarına gözüm takıldı. Zilyon tane kılıf baktıktan sonra kendime uygun bi model bulamayıp, tamamiyle kendimce bir model çıkardım. 

Yapılışına gelince; sık iğne ile yapılıyor. Bardağın sapına gelen kısmını ise keserek, boş bıraktım. Üstten tutturmak için ise kurdela kullandım.


2 yorum:

Limon sarısı triko

00:39 ÜMMÜ Er 5 Comments


Bursa kumaş pazarında bu ara çokça karşılaştığım trikolara kayıtsız kalamadım ve sanırım birçok rengini aldım bile. Bu hardal sarısını andıran limon sarısına ilk sıralarda şans verdim. 

Yine kalıpsız, başka bir bluzumun modeli. Zaten çok salaş bi model ve esnek bir kumaş olduğundan biçimi, dikimi kolay oldu.


Bluz: ben diktim
Tayt: stradivarius
Ayakkabı:h&m
Mont: stradivarius
Çanta:beymen

5 yorum:

Yellow flowers

15:44 ÜMMÜ Er 0 Comments


Her sabah kalkıp bu çiçeklerden bulabilmek için dolaştım durdum. Hergün tazesini getirdim, diğerini atmaya kıyamadım. Bu kadar sevince ölümsüzleştirmek olmazdı. Mutlu cumalar...

0 yorum: